Reskup.com

HAKKIMIZDA

RESKUP.COM HAKKINDA, BİZ KİMİZ?

RESKUP NEDİR, NEYİ AMAÇLAR?

BİZ KİMİZ?

Reskup Yazılım Hizmetleri olarak daima müşteri memnuniyetini hedefleyen bir ekibiz. Sizlerin önerileriniz ve şikayetleriniz doğrultusunda yolumuzu çizer ve en iyi hizmeti sunmak için gayret ederiz.

Neden Biz?

En uygun ve kaliteli hizmetlerimizi sunuyoruz

Sizlerden gelen her türlü şikayeti ve öneriyi anında incelemeye alıyoruz.

Herhangi bir sorununuz veya yardıma ihtiyacınız olduğunda hızlı cevap vermek için gayret ediyoruz.

Hedefimiz?

Reskup Yazılım Hizmetleri olarak hedefimiz daima insanların ihtiyaçları doğrultusunda yazılımlar üretmek ve uygun fiyattan piyasaya sürmektir.

SIKCA SORULAN SORULAR

Aklınıza takılan bazı sorularınızın cevabını burada bulabilirsiniz. Eğer sorunuzun cevabı burada yazmıyorsa bizimle canlı destek üzerinden veya whatsapp destek hattından iletişime geçebilirsiniz.

Ürünleri nasıl satın alabilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü hizmetler bölümüden bularak satın al düğmesine basmanız ve lisanslanacak domaini girerek kdvli tutarını ödemeniz durumunda hizmete sahip olabilirsiniz.

Faturanız oluşturuluyor ne demek?

Şuanda sistemimiz otomatik fatura oluşturmadığı için faturanız en fazla 1 gün süre ile tarafımızca kesilip hesabınızdaki faturalarım bölümüne eklenecektir.

Bir ürün hakkında sorum veya yardıma ihtiyacım var?

Her türlü sorularınızı veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularınızı bize canlı destek üzerinden ve whatsapp destek hattımızdan iletebilirsiniz.

Burada bulunan üyeliğimi silebilir miyim?

Herhangi bir hizmet satın almadıysanız veya biz de kayıtlı durması gereken belgeleriniz yok ise tabiki bize ulaşarak hesabınızı sildirmeniz mümkündür.

Ürünümün lisans adresini değiştirebilir miyim?

Ürününüzü satın alırken ana domain yerine alt domain ve alt klasörlere veya minimal harf hataları yaptıysanız tarafımızca düzelitilebilir. Komple lisans değiştirme işlemi yapılmamaktadır.

Aldığım ürün veya ürünleri iade edebilir miyim?

Herhangi bir ürün satın aldıktan sonra iade imkanı yoktur.